475CKS450M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
475CKS450M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 475CKS450M
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM 4.7UF 20% 450V T/H
Podatkovni listi: 475CKS450M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 475CKS450M
Številka dela 475CKS450M Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 450V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 275547 pcs Podatkovni list 475CKS450M.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija CKS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 75mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 187.5mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1572-1468
475CKS450M-ND
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 70.547 Ohm @ 120Hz natančen opis 4.7µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 70.547 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 4.7µF Aplikacije General Purpose