475MHBS40K2H
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 475MHBS40K2H
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP FILM 4.7UF 10% 700VDC RADIAL
Podatkovni listi: 475MHBS40K2H.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
322 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 475MHBS40K2H
Številka dela 475MHBS40K2H Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP FILM 4.7UF 10% 700VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19530 pcs Podatkovni list 475MHBS40K2H.pdf
Voltage Rating - DC 700V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.260" L x 0.591" W (32.00mm x 15.00mm) Serija MHBS
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Razdalja med vodikom 1.083" (27.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.965" (24.50mm)
Lastnosti - ESR (upornost ekvivalentne serije) 10.5 mOhms
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 4.7µF Film Capacitor 700V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 4.7µF Aplikacije DC Link, DC Filtering