475MWR250K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
475MWR250K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 475MWR250K
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP FILM 4.7UF 10% 250VDC AXIAL
Podatkovni listi: 475MWR250K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 475MWR250K
Številka dela 475MWR250K Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP FILM 4.7UF 10% 250VDC AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 56931 pcs Podatkovni list 475MWR250K.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 160V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.768" Dia x 1.339" L (19.50mm x 34.00mm) Serija MWR
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 23 Weeks Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESR Dielektrični material Polyester, Metallized
natančen opis 4.7µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Axial Zmogljivost 4.7µF