476AVD6R3MDR
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
476AVD6R3MDR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 476AVD6R3MDR
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD
Podatkovni listi: 476AVD6R3MDR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 476AVD6R3MDR
Številka dela 476AVD6R3MDR Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5143 pcs Podatkovni list 476AVD6R3MDR.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija AVD Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 75mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 150mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - SMD delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 760 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 9.17 Ohm @ 120Hz
natančen opis 47µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 9.17 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 47µF