476CKR050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
476CKR050M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 476CKR050M
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM 47UF 20% 50V THRU HOLE
Podatkovni listi: 476CKR050M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 476CKR050M
Številka dela 476CKR050M Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 47UF 20% 50V THRU HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 942092 pcs Podatkovni list 476CKR050M.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija CKR Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 180mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 414mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1572-1478
476CKR050M-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 2.822 Ohm @ 120Hz natančen opis 47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2.822 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 47µF Aplikacije General Purpose