477AVD016MGE
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
477AVD016MGE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 477AVD016MGE
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 16V SMD
Podatkovni listi: 477AVD016MGE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 477AVD016MGE
Številka dela 477AVD016MGE Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 470UF 20% 16V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4660 pcs Podatkovni list 477AVD016MGE.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija AVD Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 425mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 850mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - SMD delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 90 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.417" (10.60mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 710 mOhm @ 120Hz
natančen opis 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 710 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 470µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
477AXZ025M
477AXZ025M
Proizvajalci: Illinois Capacitor
Opis: CAP ALUM 470UF 20% 25V SMD