477LMX250M2BH
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
477LMX250M2BH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 477LMX250M2BH
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
Podatkovni listi: 477LMX250M2BH.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 477LMX250M2BH
Številka dela 477LMX250M2BH Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33641 pcs Podatkovni list 477LMX250M2BH.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija LMX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.66A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.4402A @ 50kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 2.047" (52.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 529.1 mOhm @ 120Hz
natančen opis 470µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 529.1 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 470µF