477TTA016M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
477TTA016M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 477TTA016M
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 16V AXIAL
Podatkovni listi: 477TTA016M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 477TTA016M
Številka dela 477TTA016M Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 470UF 20% 16V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 226149 pcs Podatkovni list 477TTA016M.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia x 0.787" L (8.00mm x 20.00mm)
Serija TTA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 450mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial, Can
Druga imena 1572-1494
477TTA016M-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - ESR (upornost ekvivalentne serije) 705.5 mOhm @ 120Hz
natančen opis 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 705.5 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 470µF