477ULR010MGH
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
477ULR010MGH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 477ULR010MGH
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM POLY 470UF 20% 10V T/H
Podatkovni listi: 477ULR010MGH.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 477ULR010MGH
Številka dela 477ULR010MGH Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM POLY 470UF 20% 10V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 234419 pcs Podatkovni list 477ULR010MGH.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija ULR
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 282.5mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 5.65A @ 100kHz
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 350 mOhm
natančen opis 470µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 350 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 470µF