505MHBS60K2H
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 505MHBS60K2H
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP FILM 5UF 10% 1.1KVDC RADIAL
Podatkovni listi: 505MHBS60K2H.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
112 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 505MHBS60K2H
Številka dela 505MHBS60K2H Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP FILM 5UF 10% 1.1KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12167 pcs Podatkovni list 505MHBS60K2H.pdf
Voltage Rating - DC 1100V (1.1kV) Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.260" L x 0.866" W (32.00mm x 22.00mm) Serija MHBS
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Razdalja med vodikom 1.083" (27.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm)
Lastnosti - ESR (upornost ekvivalentne serije) 7.2 mOhms
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 5µF Film Capacitor 1100V (1.1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 5µF Aplikacije DC Link, DC Filtering