506PHC250KS
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
506PHC250KS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 506PHC250KS
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP FILM 50UF 10% 250VDC AXIAL
Podatkovni listi: 506PHC250KS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
72 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 506PHC250KS
Številka dela 506PHC250KS Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP FILM 50UF 10% 250VDC AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6426 pcs Podatkovni list 506PHC250KS.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 160V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.457" Dia x 2.323" L (37.00mm x 59.00mm) Serija PHC
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESR, Low ESL ESR (upornost ekvivalentne serije) 3.9 mOhms
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 50µF Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP), Metallized Axial
Zmogljivost 50µF Aplikacije DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching