568LBA050M2DD
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 568LBA050M2DD
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM 5600UF 20% 50V SNAP
Podatkovni listi: 568LBA050M2DD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 568LBA050M2DD
Številka dela 568LBA050M2DD Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 5600UF 20% 50V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 61210 pcs Podatkovni list 568LBA050M2DD.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija LBA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.43A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.288A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 103.62 mOhm @ 120Hz
natančen opis 5600µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 103.62 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 5600µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
5689 SL002
5689 SL002
Proizvajalci: Alpha Wire
Opis: CABLE 15COND 26AWG SHLD 500'
Na zalogi: 25 pcs
Prenesi: 5689 SL002.pdf
RFQ
568KXM6R3M
568KXM6R3M
Proizvajalci: Illinois Capacitor
Opis: CAP ALUM 5600UF 20% 6.3V T/H
Na zalogi: 72932 pcs
Prenesi: 568KXM6R3M.pdf
RFQ
568LMB063M2EE
568LMB063M2EE
Opis: CAP ALUM 5600UF 20% 63V SNAP
Na zalogi: 26456 pcs
Prenesi: 568LMB063M2EE.pdf
568XL
568XL
Proizvajalci: Greenlee Communications
Opis: OPTICAL PWR METER FC/SC/ST CONN
Na zalogi: 88 pcs
Prenesi: 568XL.pdf
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: BLADE, EJECT (C/S)
Prenesi:
Opis: HOLDER, C/S BLADES
Na zalogi: 604 pcs
Prenesi:
568LMB063M2DF
568LMB063M2DF
Prenesi: 568LMB063M2DF.pdf
5689A
5689A
Proizvajalci: Pomona Electronics
Opis: PROBE REPLACE TIP W/BANA JACK
Prenesi: 5689A.pdf
Opis: SHAFT
Na zalogi: 840 pcs
5689 SL005
5689 SL005
Proizvajalci: Alpha Wire
Opis: CABLE 15COND 26AWG SHLD 100'
Na zalogi: 101 pcs
Prenesi: 5689 SL005.pdf
Opis: BRACKET, SWIVEL
Na zalogi: 359 pcs
Proizvajalci: Laird Technologies - Thermal Products
Opis: PELTIER MOD CP14,71,045,L1,W4.5
Prenesi: 56890-503.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika