682MWS103KT
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
682MWS103KT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 682MWS103KT
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP FILM 6800PF 10% 10KVDC AXIAL
Podatkovni listi: 682MWS103KT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 682MWS103KT
Številka dela 682MWS103KT Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP FILM 6800PF 10% 10KVDC AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7260 pcs Podatkovni list 682MWS103KT.pdf
Voltage Rating - DC 10000V (10kV) Voltage Rating - AC 1200V (1.2kV)
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.122" Dia x 2.480" L (28.50mm x 63.00mm) Serija MWS
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Metallized
natančen opis 6800pF Film Capacitor 1200V (1.2kV) 10000V (10kV) Polyester, Metallized Axial Zmogljivost 6800pF