684PSB252K2R
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
684PSB252K2R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 684PSB252K2R
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP FILM 0.68UF 10% 2.5KVDC RAD
Podatkovni listi: 684PSB252K2R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 684PSB252K2R
Številka dela 684PSB252K2R Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP FILM 0.68UF 10% 2.5KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5755 pcs Podatkovni list 684PSB252K2R.pdf
Voltage Rating - DC 2500V (2.5kV) Voltage Rating - AC 725V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm) Serija PSB
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Razdalja med vodikom 2.067" (52.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.969" (50.00mm)
Lastnosti - ESR (upornost ekvivalentne serije) 4 mOhms
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.68µF Film Capacitor 725V 2500V (2.5kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.68µF Aplikacije High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber