687CKH016M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
687CKH016M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 687CKH016M
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM 680UF 20% 16V THRU HOLE
Podatkovni listi: 687CKH016M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 687CKH016M
Številka dela 687CKH016M Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 680UF 20% 16V THRU HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 370546 pcs Podatkovni list 687CKH016M.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija CKH Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 490mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 686mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 390.1 mOhm @ 120Hz
natančen opis 680µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 390.1 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 680µF