687LMU200M2BH
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
687LMU200M2BH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 687LMU200M2BH
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Podatkovni listi: 687LMU200M2BH.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 687LMU200M2BH
Številka dela 687LMU200M2BH Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4362 pcs Podatkovni list 687LMU200M2BH.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija LMU Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.02A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.9694A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 2.047" (52.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 243.8 mOhm @ 120Hz natančen opis 680µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 243.8 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 680µF Aplikacije General Purpose