687UVR2R5MFBJ
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
687UVR2R5MFBJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 687UVR2R5MFBJ
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM POLY 680UF 20% 2.5V SMD
Podatkovni listi: 687UVR2R5MFBJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 687UVR2R5MFBJ
Številka dela 687UVR2R5MFBJ Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM POLY 680UF 20% 2.5V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 119908 pcs Podatkovni list 687UVR2R5MFBJ.pdf
Napetost - ocenjena 2.5V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija UVR
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 251mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 5.02A @ 120kHz
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - SMD delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.484" (12.30mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 292.6 mOhm
natančen opis 680µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 292.6 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 680µF