755MHBS60K2J
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 755MHBS60K2J
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP FILM 7.5UF 10% 1.1KVDC RAD
Podatkovni listi: 755MHBS60K2J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
80 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 755MHBS60K2J
Številka dela 755MHBS60K2J Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP FILM 7.5UF 10% 1.1KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10573 pcs Podatkovni list 755MHBS60K2J.pdf
Voltage Rating - DC 1100V (1.1kV) Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.673" L x 0.866" W (42.50mm x 22.00mm) Serija MHBS
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Razdalja med vodikom 1.476" (37.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.319" (33.50mm)
Lastnosti - ESR (upornost ekvivalentne serije) 6.6 mOhms
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 7.5µF Film Capacitor 1100V (1.1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 7.5µF Aplikacije DC Link, DC Filtering