824PSB202K2R
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
824PSB202K2R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 824PSB202K2R
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP FILM 0.82UF 10% 2KVDC RADIAL
Podatkovni listi: 824PSB202K2R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
44 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 824PSB202K2R
Številka dela 824PSB202K2R Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP FILM 0.82UF 10% 2KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6121 pcs Podatkovni list 824PSB202K2R.pdf
Voltage Rating - DC 2000V (2kV) Voltage Rating - AC 700V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm) Serija PSB
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks Razdalja med vodikom 2.067" (52.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.772" (45.00mm)
Lastnosti - ESR (upornost ekvivalentne serije) 3.9 mOhms
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.82µF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 0.82µF Aplikacije High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber