827LBB160M2CE
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
827LBB160M2CE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 827LBB160M2CE
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM 820UF 20% 160V SNAP
Podatkovni listi: 827LBB160M2CE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 827LBB160M2CE
Številka dela 827LBB160M2CE Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 820UF 20% 160V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35408 pcs Podatkovni list 827LBB160M2CE.pdf
Napetost - ocenjena 160V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija LBB Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.58A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.7926A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 202.18 mOhm @ 120Hz
natančen opis 820µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 202.18 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 820µF