827ULR6R3MFF
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
827ULR6R3MFF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 827ULR6R3MFF
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAP ALUM POLY 820UF 20% 6.3V T/H
Podatkovni listi: 827ULR6R3MFF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 827ULR6R3MFF
Številka dela 827ULR6R3MFF Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM POLY 820UF 20% 6.3V T/H Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 273416 pcs Podatkovni list 827ULR6R3MFF.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija ULR
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 305mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 6.1A @ 100kHz
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.354" (9.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 200 mOhm
natančen opis 820µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 200 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 820µF