DGH335Q2R7
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
DGH335Q2R7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DGH335Q2R7
Proizvajalec / znamka: Illinois Capacitor
Opis izdelka CAPACITOR 3.3F -10% +30% 2.7V TH
Podatkovni listi: DGH335Q2R7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DGH335Q2R7
Številka dela DGH335Q2R7 Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAPACITOR 3.3F -10% +30% 2.7V TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 95172 pcs Podatkovni list DGH335Q2R7.pdf
Napetost - ocenjena 2.7V Toleranca -10%, +30%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija DGH Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1572-1765
DGH335Q2R7-ND
delovna temperatura -40°C ~ 65°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 65°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.846" (21.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 80 mOhm
natančen opis 3.3F (EDLC) Supercapacitor 2.7V Radial, Can 80 mOhm 1000 Hrs @ 65°C Zmogljivost 3.3F