INND-SS30ACG
InoluxInolux
Inolux
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: INND-SS30ACG
Proizvajalec / znamka: Inolux
Opis izdelka 7-SEG. DISPLAY / SMD / SINGLE DI
Podatkovni listi: INND-SS30ACG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije INND-SS30ACG
Številka dela INND-SS30ACG Proizvajalec Inolux
Opis 7-SEG. DISPLAY / SMD / SINGLE DI Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 106196 pcs Podatkovni list INND-SS30ACG.pdf
Valovna dolžina - vrh 612nm Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2V
Velikost / dimenzija 0.472" H x 0.287" W x 0.124" D (12.00mm x 7.30mm x 3.15mm) Serija INND-SS30
Odmik moči (maks.) 70mW Pakiranje Bulk
Paket / primer 10-SMD, No Lead Število znakov 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks) Millicandela Ocena 9mcd
Vrsta zaslona 7-Segment Digit / alfa velikost 0.30" (7.62mm)
natančen opis Character LED Display Module Amber 7-Segment 1 Character Common Cathode 2V 20mA 0.472" H x 0.287" W x 0.124" D (12.00mm x 7.30mm x 3.15mm) 10-SMD, No Lead Tok - preskus 20mA