INND-SS30RAB
InoluxInolux
Inolux
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: INND-SS30RAB
Proizvajalec / znamka: Inolux
Opis izdelka 7-SEG. DISPLAY SMD
Podatkovni listi: INND-SS30RAB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije INND-SS30RAB
Številka dela INND-SS30RAB Proizvajalec Inolux
Opis 7-SEG. DISPLAY SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 113592 pcs Podatkovni list INND-SS30RAB.pdf
Valovna dolžina - vrh 644nm Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2V
Velikost / dimenzija 0.472" H x 0.287" W x 0.124" D (12.00mm x 7.30mm x 3.15mm) Serija INND-SS30
Odmik moči (maks.) 70mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 10-SMD, No Lead Druga imena 1830-1132-2
Število znakov 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks)
Millicandela Ocena 5mcd Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta zaslona 7-Segment
Digit / alfa velikost 0.30" (7.62mm) natančen opis Character LED Display Module Red 7-Segment 1 Character Common Anode 2V 20mA 0.472" H x 0.287" W x 0.124" D (12.00mm x 7.30mm x 3.15mm) 10-SMD, No Lead
Tok - preskus 20mA Pogosto Pin Common Anode