INND-SS40ACG
pregled izdelka
Številka dela: INND-SS40ACG
Proizvajalec / znamka: Inolux
Opis izdelka 7-SEG. DISPLAY / SMD / SINGLE DI
Podatkovni listi: INND-SS40ACG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije INND-SS40ACG
Številka dela INND-SS40ACG Proizvajalec Inolux
Opis 7-SEG. DISPLAY / SMD / SINGLE DI Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 101723 pcs Podatkovni list INND-SS40ACG.pdf
Valovna dolžina - vrh 612nm Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2V
Velikost / dimenzija 0.591" H x 0.362" W x 0.124" D (15.00mm x 9.20mm x 3.15mm) Serija INND-SS40
Odmik moči (maks.) 70mW Pakiranje Bulk
Paket / primer 10-SMD, No Lead Število znakov 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks) Millicandela Ocena 13mcd
Vrsta zaslona 7-Segment Digit / alfa velikost 0.40" (10.16mm)
natančen opis Character LED Display Module Amber 7-Segment 1 Character Common Cathode 2V 20mA 0.591" H x 0.362" W x 0.124" D (15.00mm x 9.20mm x 3.15mm) 10-SMD, No Lead Tok - preskus 20mA