INND-SS40RAB
pregled izdelka
Številka dela: INND-SS40RAB
Proizvajalec / znamka: Inolux
Opis izdelka 7-SEG. DISPLAY SMD
Podatkovni listi: INND-SS40RAB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije INND-SS40RAB
Številka dela INND-SS40RAB Proizvajalec Inolux
Opis 7-SEG. DISPLAY SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75227 pcs Podatkovni list INND-SS40RAB.pdf
Valovna dolžina - vrh 644nm Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2V
Velikost / dimenzija 0.591" H x 0.362" W x 0.124" D (15.00mm x 9.20mm x 3.15mm) Serija INND-SS40
Odmik moči (maks.) 70mW Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 10-SMD, No Lead Druga imena 1830-1136
1830-1136-ND
Število znakov 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks)
Millicandela Ocena 24mcd Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta zaslona 7-Segment
Digit / alfa velikost 0.40" (10.16mm) natančen opis Character LED Display Module Red 7-Segment 1 Character Common Anode 2V 20mA 0.591" H x 0.362" W x 0.124" D (15.00mm x 9.20mm x 3.15mm) 10-SMD, No Lead
Tok - preskus 20mA Pogosto Pin Common Anode