INND-SS56BAB
pregled izdelka
Številka dela: INND-SS56BAB
Proizvajalec / znamka: Inolux
Opis izdelka 7-SEG. DISPLAY SMD
Podatkovni listi: INND-SS56BAB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
1500 pcs
2250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije INND-SS56BAB
Številka dela INND-SS56BAB Proizvajalec Inolux
Opis 7-SEG. DISPLAY SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 85591 pcs Podatkovni list INND-SS56BAB.pdf
Valovna dolžina - vrh 465nm Napetost - naprej (Vf) (Typ) 3.2V
Velikost / dimenzija 0.748" H x 0.488" W x 0.128" D (19.00mm x 12.40mm x 3.25mm) Serija INND-SS56
Odmik moči (maks.) 114mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 10-SMD, No Lead Druga imena 1830-1141-2
Število znakov 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks)
Millicandela Ocena 12mcd Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta zaslona 7-Segment
Digit / alfa velikost 0.56" (14.22mm) natančen opis Character LED Display Module Blue 7-Segment 1 Character Common Anode 3.2V 20mA 0.748" H x 0.488" W x 0.128" D (19.00mm x 12.40mm x 3.25mm) 10-SMD, No Lead
Tok - preskus 20mA Pogosto Pin Common Anode