INND-SS56YAB
pregled izdelka
Številka dela: INND-SS56YAB
Proizvajalec / znamka: Inolux
Opis izdelka 7-SEG. DISPLAY / SMD / SINGLE DI
Podatkovni listi: INND-SS56YAB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije INND-SS56YAB
Številka dela INND-SS56YAB Proizvajalec Inolux
Opis 7-SEG. DISPLAY / SMD / SINGLE DI Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 94238 pcs Podatkovni list INND-SS56YAB.pdf
Valovna dolžina - vrh 592nm Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2V
Velikost / dimenzija 0.748" H x 0.488" W x 0.128" D (19.00mm x 12.40mm x 3.25mm) Serija INND-SS56
Odmik moči (maks.) 70mW Pakiranje Bulk
Paket / primer 10-SMD, No Lead Število znakov 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2A (4 Weeks) Millicandela Ocena 17mcd
Vrsta zaslona 7-Segment Digit / alfa velikost 0.56" (14.22mm)
natančen opis Character LED Display Module Yellow 7-Segment 1 Character Common Anode 2V 20mA 0.748" H x 0.488" W x 0.128" D (19.00mm x 12.40mm x 3.25mm) 10-SMD, No Lead Tok - preskus 20mA