INND-TS30GCG
InoluxInolux
Inolux
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: INND-TS30GCG
Proizvajalec / znamka: Inolux
Opis izdelka 7-SEG. DISPLAY / THROUGH HOLE /
Podatkovni listi: INND-TS30GCG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije INND-TS30GCG
Številka dela INND-TS30GCG Proizvajalec Inolux
Opis 7-SEG. DISPLAY / THROUGH HOLE / Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 148382 pcs Podatkovni list INND-TS30GCG.pdf
Valovna dolžina - vrh 525nm Napetost - naprej (Vf) (Typ) 3.2V
Velikost / dimenzija 0.500" H x 0.300" W x 0.240" D (12.70mm x 7.62mm x 6.10mm) Serija INND-TS30
Odmik moči (maks.) 114mW Pakiranje Tube
Paket / primer 10-DIP (0.200", 5.08mm) Število znakov 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Ocena 120mcd
Vrsta zaslona 7-Segment Digit / alfa velikost 0.30" (7.62mm)
natančen opis Character LED Display Module Green 7-Segment 1 Character Common Cathode 3.2V 20mA 0.500" H x 0.300" W x 0.240" D (12.70mm x 7.62mm x 6.10mm) 10-DIP (0.200", 5.08mm) Tok - preskus 20mA