INND-TS40GCB
InoluxInolux
INND-TS40GCB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: INND-TS40GCB
Proizvajalec / znamka: Inolux
Opis izdelka 7-SEG. DISPLAY / THROUGH HOLE /
Podatkovni listi: INND-TS40GCB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije INND-TS40GCB
Številka dela INND-TS40GCB Proizvajalec Inolux
Opis 7-SEG. DISPLAY / THROUGH HOLE / Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 167649 pcs Podatkovni list INND-TS40GCB.pdf
Valovna dolžina - vrh 525nm Napetost - naprej (Vf) (Typ) 3.2V
Velikost / dimenzija 0.508" H x 0.379" W x 0.250" D (12.90mm x 9.63mm x 6.36mm) Serija INND-TS40
Odmik moči (maks.) 114mW Pakiranje Tube
Paket / primer 10-DIP (0.300", 7.62mm) Število znakov 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Ocena 150mcd
Vrsta zaslona 7-Segment Digit / alfa velikost 0.40" (10.16mm)
natančen opis Character LED Display Module Green 7-Segment 1 Character Common Cathode 3.2V 20mA 0.508" H x 0.379" W x 0.250" D (12.90mm x 9.63mm x 6.36mm) 10-DIP (0.300", 7.62mm) Tok - preskus 20mA