10CL120ZF780I8G
Intel® FPGAsIntel® FPGAs
10CL120ZF780I8G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10CL120ZF780I8G
Proizvajalec / znamka: Intel® FPGAs
Opis izdelka 780-PIN FBGA
Podatkovni listi: 10CL120ZF780I8G.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 692 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 692 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 10CL120ZF780I8G
Številka dela 10CL120ZF780I8G Proizvajalec Intel® FPGAs
Opis 780-PIN FBGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 692 pcs Podatkovni list 10CL120ZF780I8G.pdf
Napetost - oskrba 1.2V Skupni RAM bitov 3981312
Paket naprave za dobavitelja 780-FBGA (29x29) Serija Cyclone® 10 LP
Paket / primer 780-BGA Druga imena 544-3425
delovna temperatura -40°C ~ 100°C (TJ) Število logičnih elementov / celic 119088
Število LAB / CLB 7443 Število I / O 525
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
10CT
10CT
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CARTRIDGE 10A 690VAC/500VDC