EP3SL110F1152C4
Intel® FPGAsIntel® FPGAs
EP3SL110F1152C4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EP3SL110F1152C4
Proizvajalec / znamka: Intel® FPGAs
Opis izdelka IC FPGA 744 I/O 1152FBGA
Podatkovni listi: 1.EP3SL110F1152C4.pdf2.EP3SL110F1152C4.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 51 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 51 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
24 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EP3SL110F1152C4
Številka dela EP3SL110F1152C4 Proizvajalec Intel® FPGAs
Opis IC FPGA 744 I/O 1152FBGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 51 pcs Podatkovni list 1.EP3SL110F1152C4.pdf2.EP3SL110F1152C4.pdf
Napetost - oskrba 0.86 V ~ 1.15 V Skupni RAM bitov 4992000
Paket naprave za dobavitelja 1152-FBGA (35x35) Serija Stratix® III L
Paket / primer 1152-BBGA, FCBGA delovna temperatura 0°C ~ 85°C (TJ)