AIHD10N60RATMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AIHD10N60RATMA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka IC DISCRETE 600V TO252-3
Podatkovni listi: AIHD10N60RATMA1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AIHD10N60RATMA1
Številka dela AIHD10N60RATMA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis IC DISCRETE 600V TO252-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66755 pcs Podatkovni list AIHD10N60RATMA1.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 10A
Test Condition 400V, 10A, 23 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 14ns/192ns
Preklop energije 210µJ (on), 380µJ (off) Paket naprave za dobavitelja PG-TO252-3
Serija - Moč - maks 150W
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena SP001346846
delovna temperatura -40°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 39 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Standard
Vrsta IGBT Trench Field Stop Gate Charge 64nC
natančen opis IGBT Trench Field Stop 600V 20A 150W Surface Mount PG-TO252-3 Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 30A
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 20A