AUIRS2003S
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
AUIRS2003S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AUIRS2003S
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka IC DRVIER HALF-BRIDGE 8SOIC
Podatkovni listi: AUIRS2003S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AUIRS2003S
Številka dela AUIRS2003S Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis IC DRVIER HALF-BRIDGE 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4759 pcs Podatkovni list AUIRS2003S.pdf
Napetost - oskrba 10 V ~ 20 V Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC
Serija Automotive, AEC-Q100 Čas vzpona / padca (vrsta) 70ns, 35ns
Pakiranje Tube Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Druga imena SP001514376 delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
Število voznikov 2 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Logična napetost - VIL, VIH 0.8V, 2.5V
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa Inverting, Non-Inverting
Visoka stranska napetost - maksimalna (Bootstrap) 200V Vrsta vrat IGBT, N-Channel MOSFET
Trenutna - Peak izhod (vir, potop) 290mA, 600mA Vrsta kanala Independent