BAS4002ARPPE6327HTSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
BAS4002ARPPE6327HTSA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BAS4002ARPPE6327HTSA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka DIODE BRIDGE 40V 200MA SOT 143
Podatkovni listi: BAS4002ARPPE6327HTSA1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BAS4002ARPPE6327HTSA1
Številka dela BAS4002ARPPE6327HTSA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis DIODE BRIDGE 40V 200MA SOT 143 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 405317 pcs Podatkovni list BAS4002ARPPE6327HTSA1.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) 40V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 400mV @ 100mA