BAS4006E6433HTMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BAS4006E6433HTMA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT23
Podatkovni listi: BAS4006E6433HTMA1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BAS4006E6433HTMA1
Številka dela BAS4006E6433HTMA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT23 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 993329 pcs Podatkovni list BAS4006E6433HTMA1.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1V @ 40mA Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 40V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-3 Hitrost Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed