BAS7002WH6327XTSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
BAS7002WH6327XTSA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BAS7002WH6327XTSA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SCD80-2
Podatkovni listi: BAS7002WH6327XTSA1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BAS7002WH6327XTSA1
Številka dela BAS7002WH6327XTSA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SCD80-2 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4674 pcs Podatkovni list BAS7002WH6327XTSA1.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1V @ 15mA Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 70V
Paket naprave za dobavitelja SCD-80 Hitrost Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed