BAT240AE6327HTSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
BAT240AE6327HTSA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BAT240AE6327HTSA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 240V SOT23
Podatkovni listi: BAT240AE6327HTSA1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BAT240AE6327HTSA1
Številka dela BAT240AE6327HTSA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 240V SOT23 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 150178 pcs Podatkovni list BAT240AE6327HTSA1.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 400mA Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 240V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-3 Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Druga imena BAT240AE6327HTSA1CT
BAT240AE6327INCT
BAT240AE6327INCT-ND
Delovna temperatura - spoj 150°C (Max) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
Konfiguracija diode 1 Pair Series Connection natančen opis Diode Array 1 Pair Series Connection Schottky 240V 400mA (DC) Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 5µA @ 200V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 400mA (DC)