BCW68FE6327HTSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BCW68FE6327HTSA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka TRANS PNP 45V 0.8A SOT-23
Podatkovni listi: BCW68FE6327HTSA1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
42000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BCW68FE6327HTSA1
Številka dela BCW68FE6327HTSA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis TRANS PNP 45V 0.8A SOT-23 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2222481 pcs Podatkovni list BCW68FE6327HTSA1.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 45V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 700mV @ 50mA, 500mA
Vrsta tranzistorja PNP Paket naprave za dobavitelja SOT-23-3
Serija - Moč - maks 330mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Druga imena BCW 68F E6327