BSC042N03ST
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
BSC042N03ST Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BSC042N03ST
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 30V 50A TDSON-8
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije BSC042N03ST
Številka dela BSC042N03ST Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 30V 50A TDSON-8 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5589 pcs Podatkovni list
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 50µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-TDSON-8
Serija OptiMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.2 mOhm @ 50A, 10V
Odmik moči (maks.) - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-PowerTDFN Druga imena SP000014715
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 3660pF @ 15V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 28nC @ 5V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 30V
natančen opis N-Channel 30V 20A (Ta), 50A (Tc) Surface Mount PG-TDSON-8 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 20A (Ta), 50A (Tc)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BSC042N03S G
BSC042N03S G
Proizvajalci: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis: MOSFET N-CH 30V 95A TDSON-8