BSC067N06LS3GATMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
BSC067N06LS3GATMA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BSC067N06LS3GATMA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 60V 50A TDSON-8
Podatkovni listi: BSC067N06LS3GATMA1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BSC067N06LS3GATMA1
Številka dela BSC067N06LS3GATMA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 60V 50A TDSON-8 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 108952 pcs Podatkovni list BSC067N06LS3GATMA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.2V @ 35µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-TDSON-8
Serija OptiMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 6.7 mOhm @ 50A, 10V
Odmik moči (maks.) 2.5W (Ta), 69W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-PowerTDFN Druga imena BSC067N06LS3 G
BSC067N06LS3 G-ND
BSC067N06LS3 GINTR
BSC067N06LS3 GINTR-ND
BSC067N06LS3G
BSC067N06LS3GATMA1TR
SP000451084
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 5100pF @ 30V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 67nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V
natančen opis N-Channel 60V 15A (Ta), 50A (Tc) 2.5W (Ta), 69W (Tc) Surface Mount PG-TDSON-8 Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 15A (Ta), 50A (Tc)