BSZ033NE2LS5ATMA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
BSZ033NE2LS5ATMA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BSZ033NE2LS5ATMA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MOSFET N-CH 25V 18A 8SON
Podatkovni listi: BSZ033NE2LS5ATMA1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BSZ033NE2LS5ATMA1
Številka dela BSZ033NE2LS5ATMA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MOSFET N-CH 25V 18A 8SON Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 151688 pcs Podatkovni list BSZ033NE2LS5ATMA1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±16V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja PG-TSDSON-8-FL
Serija OptiMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.3 mOhm @ 20A, 10V
Odmik moči (maks.) 2.1W (Ta), 30W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-PowerTDFN Druga imena SP001288158
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1230pF @ 12V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 18.3nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 25V
natančen opis N-Channel 25V 18A (Ta), 40A (Tc) 2.1W (Ta), 30W (Tc) Surface Mount PG-TSDSON-8-FL Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 18A (Ta), 40A (Tc)