D801S45T
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D801S45T
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka DIODE GEN PURP 4.5KV 1570A
Podatkovni listi: D801S45T.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije D801S45T
Številka dela D801S45T Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis DIODE GEN PURP 4.5KV 1570A Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 5758 pcs Podatkovni list D801S45T.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 3.7V @ 2500A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 4500V
Paket naprave za dobavitelja - Hitrost Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-200AC, K-PUK Druga imena SP000293419
Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 125°C Tip montaže Chassis Mount
Tip diode Standard natančen opis Diode Standard 4500V 1570A Chassis Mount
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 250mA @ 4500V Tok - Povprečni popravek (Io) 1570A
Capacitance @ Vr, F -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D8085I
D8085I
Proizvajalci: US-Lasers, Inc.
Opis: LASER DIODE 808NM 5MW TO18
Na zalogi: 4623 pcs
Prenesi: D8085I.pdf
RFQ
MUR2560R
MUR2560R
Proizvajalci: GeneSiC Semiconductor
Opis: DIODE GEN PURP REV 600V 25A DO4
Na zalogi: 13281 pcs
Prenesi: MUR2560R.pdf
RFQ
BYG24JHM3_A/H
BYG24JHM3_A/H
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE AVALANCHE 600V 1.5A DO214
Prenesi: BYG24JHM3_A/H.pdf
GI814HE3/54
GI814HE3/54
Opis: DIODE GEN PURP 400V 1A DO204AC
Prenesi:
GKN130/04
GKN130/04
Opis: DIODE GEN PURP 400V 165A DO205AA
Prenesi: GKN130/04.pdf
D8020L
D8020L
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: DIODE GEN PURP 800V 12.7A TO220
Prenesi: D8020L.pdf
D8020LTP
D8020LTP
Prenesi: D8020LTP.pdf
Opis: DIODE GEN PURP 800V 15.9A TO220
Prenesi: D8025LTP.pdf
Prenesi: D8025L.pdf
D8015L56
D8015L56
Opis: DIODE GEN PURP 800V 9.5A TO220
Prenesi: D8015L56.pdf
RS1K M2G
RS1K M2G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: DIODE GEN PURP 800V 1A DO214AC
Prenesi: RS1K M2G.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika