DF1400R12IP4DBOSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF1400R12IP4DBOSA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka IGBT MODULE VCES 1200V 1400A
Podatkovni listi: DF1400R12IP4DBOSA1.pdf
Stanje zalog 142 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 142 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF1400R12IP4DBOSA1
Številka dela DF1400R12IP4DBOSA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis IGBT MODULE VCES 1200V 1400A Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 142 pcs Podatkovni list DF1400R12IP4DBOSA1.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 1400A
Paket naprave za dobavitelja Module Serija -
Moč - maks 7700W Paket / primer Module
Druga imena DF1400R12IP4D
DF1400R12IP4D-ND
SP000721134
delovna temperatura -40°C ~ 150°C
NTC termistor Yes Tip montaže Chassis Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 82nF @ 25V
Vnos Standard Vrsta IGBT Trench Field Stop
natančen opis IGBT Module Trench Field Stop Single Chopper 1200V 1400A 7700W Chassis Mount Module Tok - odklop zbiralnika (maks.) 5mA
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 1400A Konfiguracija Single Chopper
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
DF14A-10P-1.25H(54)
DF14A-10P-1.25H(54)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONNECTOR
Na zalogi: 4818 pcs
Prenesi: DF14A-10P-1.25H(54).pdf
RFQ
DF14A-10P-1.25H(50)
DF14A-10P-1.25H(50)
Proizvajalci: Hirose
Opis: CONN HEADER 10POS 1.25MM R/A SMD
Na zalogi: 5406 pcs
Prenesi: DF14A-10P-1.25H(50).pdf
RFQ
DF14A-10P-1.25H(26)
DF14A-10P-1.25H(26)
Prenesi: DF14A-10P-1.25H(26).pdf
DF14-9P-1.25H(55)
DF14-9P-1.25H(55)
Opis: CONN HEADER 9POS 1.25MM R/A SMD
Prenesi: DF14-9P-1.25H(55).pdf
DF14A-10P-1.25H(25)
DF14A-10P-1.25H(25)
Prenesi: DF14A-10P-1.25H(25).pdf
DF14-9P-1.25H(56)
DF14-9P-1.25H(56)
Prenesi: DF14-9P-1.25H(56).pdf
DF14A-10P-1.25H(20)
DF14A-10P-1.25H(20)