FD600R06ME3S2BOSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FD600R06ME3S2BOSA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka IGBT MODULE VCES 600V 600A
Podatkovni listi: FD600R06ME3S2BOSA1.pdf
Stanje zalog 705 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 705 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FD600R06ME3S2BOSA1
Številka dela FD600R06ME3S2BOSA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis IGBT MODULE VCES 600V 600A Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 705 pcs Podatkovni list FD600R06ME3S2BOSA1.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 1.6V @ 15V, 600A
Paket naprave za dobavitelja Module Serija -
Moč - maks 2250W Paket / primer Module
Druga imena FD600R06ME3_S2
FD600R06ME3_S2-ND
SP000091974
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
NTC termistor Yes Tip montaže Chassis Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 60nF @ 25V
Vnos Standard Vrsta IGBT Trench Field Stop
natančen opis IGBT Module Trench Field Stop Single 600V 600A 2250W Chassis Mount Module Tok - odklop zbiralnika (maks.) 400nA
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 600A Konfiguracija Single
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FD6250008
FD6250008
Proizvajalci: Diodes Incorporated
Opis: OSCILLATOR XO 62.5MHZ CMOS SMD
Na zalogi: 20504 pcs
Prenesi: FD6250008.pdf
RFQ
FD600R06ME3_B11_S2
FD600R06ME3_B11_S2
Proizvajalci: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis: IGBT MODULE VCES 600V 600A
Na zalogi: 697 pcs
Prenesi: FD600R06ME3_B11_S2.pdf
RFQ
FD600R17KE3KB5NOSA1
FD600R17KE3KB5NOSA1
Na zalogi: 80 pcs
Prenesi: FD600R17KE3KB5NOSA1.pdf
Opis: OSCILLATOR XO 60.000MHZ CMOS SMD
Na zalogi: 17739 pcs
Prenesi: FD6000016.pdf
FD6-28
FD6-28
Proizvajalci: Triad Magnetics
Opis: XFRMR LAMINATED THRU HOLE
Prenesi: FD6-28.pdf
FD6-36
FD6-36
Proizvajalci: Triad Magnetics
Prenesi: FD6-36.pdf
FD6-24
FD6-24
Prenesi: FD6-24.pdf
FD600R12KF4NOSA1
FD600R12KF4NOSA1
Opis: IGBT MODULE 1200V 600A
Prenesi: FD600R12KF4NOSA1.pdf
FD6-56
FD6-56
Prenesi: FD6-56.pdf
FD600R17KE3B2NOSA1
FD600R17KE3B2NOSA1
Na zalogi: 97 pcs
Prenesi: FD600R17KE3B2NOSA1.pdf
FD6-48
FD6-48
Prenesi: FD6-48.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika