FD650R17IE4BOSA2
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FD650R17IE4BOSA2
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka MODULE IGBT PRIME2-1
Podatkovni listi: FD650R17IE4BOSA2.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Stanje zalog 268 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 268 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FD650R17IE4BOSA2
Številka dela FD650R17IE4BOSA2 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis MODULE IGBT PRIME2-1 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 268 pcs Podatkovni list FD650R17IE4BOSA2.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1700V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.45V @ 15V, 650A
Paket naprave za dobavitelja Module Serija PrimePack™2
Moč - maks 4150W Paket / primer Module
Druga imena FD650R17IE4
SP000614724
delovna temperatura -40°C ~ 150°C
NTC termistor Yes Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 54nF @ 25V
Vnos Standard Vrsta IGBT -
natančen opis IGBT Module Single 1700V 930A 4150W Chassis Mount Module Tok - odklop zbiralnika (maks.) 5mA
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 930A Konfiguracija Single