FD900R12IP4DBOSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FD900R12IP4DBOSA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka IGBT MODULE VCES 1200V 900A
Podatkovni listi: FD900R12IP4DBOSA1.pdf
Stanje zalog 212 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 212 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FD900R12IP4DBOSA1
Številka dela FD900R12IP4DBOSA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis IGBT MODULE VCES 1200V 900A Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 212 pcs Podatkovni list FD900R12IP4DBOSA1.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.05V @ 15V, 900A
Paket naprave za dobavitelja Module Serija -
Moč - maks 5100W Paket / primer Module
Druga imena FD900R12IP4D
FD900R12IP4D-ND
SP000721122
delovna temperatura -40°C ~ 150°C
NTC termistor Yes Tip montaže Chassis Mount
Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 54nF @ 25V
Vnos Standard Vrsta IGBT -
natančen opis IGBT Module Single Chopper 1200V 900A 5100W Chassis Mount Module Tok - odklop zbiralnika (maks.) 5mA
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 900A Konfiguracija Single Chopper