FF100R12KS4HOSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FF100R12KS4HOSA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka IGBT MODULE VCES 1700V 1000A
Podatkovni listi: FF100R12KS4HOSA1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FF100R12KS4HOSA1
Številka dela FF100R12KS4HOSA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis IGBT MODULE VCES 1700V 1000A Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1193 pcs Podatkovni list FF100R12KS4HOSA1.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 3.7V @ 15V, 100A
Paket naprave za dobavitelja Module Serija -
Moč - maks 780W Paket / primer Module
Druga imena FF100R12KS4
FF100R12KS4-ND
SP000100705
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
NTC termistor No Tip montaže Chassis Mount
Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 650nF @ 25V Vnos Standard
Vrsta IGBT - natančen opis IGBT Module 2 Independent 1200V 150A 780W Chassis Mount Module
Tok - odklop zbiralnika (maks.) 5mA Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 150A