FF225R12MS4BOSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FF225R12MS4BOSA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka IGBT MODULE VCES 1200V 225A
Podatkovni listi: FF225R12MS4BOSA1.pdf
Stanje zalog 619 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 619 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FF225R12MS4BOSA1
Številka dela FF225R12MS4BOSA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis IGBT MODULE VCES 1200V 225A Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 619 pcs Podatkovni list FF225R12MS4BOSA1.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 3.7V @ 15V, 225A
Paket naprave za dobavitelja Module Serija -
Moč - maks 1450W Paket / primer Module
Druga imena FF225R12MS4
FF225R12MS4-ND
SP000091956
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
NTC termistor Yes Tip montaže Chassis Mount
Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 15nF @ 25V Vnos Standard
Vrsta IGBT - natančen opis IGBT Module 2 Independent 1200V 275A 1450W Chassis Mount Module
Tok - odklop zbiralnika (maks.) 5mA Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 275A
Konfiguracija 2 Independent
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
FF225R12ME4BOSA1
FF225R12ME4BOSA1
Proizvajalci: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis: IGBT MODULE VCES 1200V 225A
Na zalogi: 921 pcs
Prenesi: FF225R12ME4BOSA1.pdf
RFQ
FF225R12ME3BOSA1
FF225R12ME3BOSA1
Opis: MOD IGBT MED PWR ECONOD-3
Na zalogi: 912 pcs
Prenesi:
RFQ
FF23
FF23
Proizvajalci: JKL Components Corporation
Opis: LAMP INCAND RT-1.75 MIDG FLA 5V