FF50R12RT4HOSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
FF50R12RT4HOSA1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: FF50R12RT4HOSA1
Proizvajalec / znamka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis izdelka IGBT MODULE 1200V 50A
Podatkovni listi: FF50R12RT4HOSA1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije FF50R12RT4HOSA1
Številka dela FF50R12RT4HOSA1 Proizvajalec International Rectifier (Infineon Technologies)
Opis IGBT MODULE 1200V 50A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2453 pcs Podatkovni list FF50R12RT4HOSA1.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.15V @ 15V, 50A
Paket naprave za dobavitelja Module Serija -
Moč - maks 285W Paket / primer Module
Druga imena FF50R12RT4
FF50R12RT4-ND
SP000624912
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ)
NTC termistor No Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Cies) @ Vce 2.8nF @ 25V
Vnos Standard Vrsta IGBT Trench Field Stop
natančen opis IGBT Module Trench Field Stop Half Bridge 1200V 50A 285W Chassis Mount Module Tok - odklop zbiralnika (maks.) 1mA
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 50A Konfiguracija Half Bridge
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CM30TF-12H
CM30TF-12H
Proizvajalci: Powerex, Inc.
Opis: IGBT MOD 6PAC 600V 30A H SER